-
Čempionai toliau pildosi žaidėjaisAtsidarius vasaros perėjimų langui, „Kauno Žalgiris“ sulaukė dar vieno papildymo.
-
„Sūduva“ įveikė čempionato lyderiusMarijampoliečiai priartėjo prie TOPLYGOJE pirmaujančių ekipų.
-
„Banga“ nepaliko vilčių „Žalgiriui“Gargždiškiai savo sirgalių akivaizdoje pelnė tris įvarčius be atsako.
-
„Kauno Žalgiris“ išsigelbėjo rungtynių pabaigojePergalingą įvartį pelnė neseniai į komandą grįžęs Renanas Oliveira.

19 turas / Bir 28
18:00
, Gargždai
19 turas / Bir 28
18:45
, Telšiai



